Keresés

Aktív témák

  • kmisi99

    addikt

    válasz Mewryck #8095 üzenetére

    Rendben! Amúgy mi az a Fully? (oszt társamnak fully ranger van az viszont kegyetlen jó cucc olyan idős mint az enyém de nincs nagyon karbantartva és nagyon jó) Egy bicikli szerelő eladó vevő ismerősöm 15k-t mondott az enyémre. Igaz már a fél szutyok nem gyári

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz Mewryck #8095 üzenetére

    Megoldódott, köszi!
    Szanaszét olajoztam, vagy egy kupaknyit lenyelettem a bowdenházzal. :)
    Nem húztam ki belőle, mert nem tudom pótolni azt a kis kupakot, ami fogóval van rászorítva a végére. De a bowden sértetlennek tűnik, ami látszik belőle. A házban lévő szakasz meg nem szálkásodik csak úgy magától.

    Az, h nem tökéletesen egyszerre mozdulnak a féktestek, az nem probléma, vagy igen?

    Viszont a váltómat szétbarmolták a szervízben. :W
    Egy büdös szóval nem mondtam, h nyúljanak hozzá, de mikor elhoztam, említették, h beállították nekem. Pff, mekkora szívesség, most ugrik a láncom, nem pontos, az első kanál hozzáér a lánchoz, hátul a lefelé bizonytalan... :W
    Az agyam elhagyom. Hihetetlen mik történnek velem.

    Az első váltókaromon vmiért megakadt a finomállító csavar.
    revoshift '02 van és az a műanyag csavar elvileg úgy működik, h ki kell húzni a bowden irányába vmilyen rugós/körmös csavarbiztosítás ellenében és utána lehetne tekerni. Na most én vmiért már nem tudom tekerni egyik irányban sem és nagyon nem merem erőltetni, mert gyenge szerkezetnek tűnik, még eltöröm. :U
    Ötlet, h miért akadt meg a csavar? Nem életbe vágó, mert akkor a váltón állítok, de azért bosszantó.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák