Keresés

Aktív témák

  • belaazallat

    addikt

    válasz Cathfaern #34790 üzenetére

    A Pannon Maratonon az emelkedőkel volt a baj. Pontosabban a 12%-os emelkedőkkel. azok nagyon sokat kivettek. Előtte a kisebb emelkedők nem jelentettek problémát, lefele mindig beértem, sőt el is hagytam Sün kollégát.

    Most sajnos kiderült síkon baromi jó vagyok. Kamillát tolva(Ő nem tekert) bringán 140-es pulzussal tartós 25-ös tempó (160km két nap alatt, második nap 88-ból 55 letudva. Emelkedőn(hídra fel) ment fel 150 fölé a pulzusom.) Nyugalmi pulzus 60.

    "Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

  • Toomy

    senior tag

    válasz Cathfaern #34790 üzenetére

    5szelet csirkemell 4db kifli,paradicsomok, 6db müzli szelet, 2db decatlonos marcipános proteines szelet, kb. 8db banán, 1 zacskó szőlőcukor, 4db gyümölcspüré, 2db kis 100% CAPPY, 3db BOMBA, 4maréknyi tört dió.
    Folyadék az úgy volt, hogy van egy 1l-es kolás flakonom szipkás kupakkal és egy 700-as.
    Az egy literesbe ment a csapvíz mellé minden megálláskor egy izotóniás és egy magnéziumos pezsgőtabletta. A 700-asba meg csak a víz. Nap közben szinte mindig el is fogyott mind a kettő tartalma. Este viszont úgy kellett magamba erőltetni, hogy legalább a pezsgőtablettásat tartalmát betoljam. De mindig maradt abból is míg a sima vízhez nem is nyúltam. Vasárnap viszont fogyott rendesen a 35 fokban, mert akkor már az utolsó előtti körben is megálltunk egy kútnál. Az utolsó két körben már magamra is locsoltam a kulacsból rendesen. :K

Aktív témák