Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz Vasinger! #44500 üzenetére

    Nekem bringás öltözék egyáltalán nincs és eddig nem is foglalkoztam ilyenekkel.
    Most viszont kinéztem a sityakot, pólót, esőkabátot és gondolkodom még a mellényen. Ezen kívül az ülés alá fogatható szerszámtartót

    Sityakom nincsen, mondták lehet jobban járnék, ha lenne :B
    Az esőkabát biztos jól fog jönni időnként, bár majd meglátom milyen kicsire lehet összehajtogatni
    A póló gondolom csak jobb lehet, mint egy normál mindennapi használatos pamut
    A mellényen gondolkodom még. Szerintem hűvösebb időben jöhet jól a használata, bár eddig széldzseki + vékony pulcsi kombóval jól vettem az akadályokat.

    Kerékpáros nacit érdemes beszerezni? Eddig időjárás függvényében sima rövidgatyóban vagy melegítő alsóban tekertem. Bár utóbbi időben kimondottan a tekerés kedvéért nagyon ritkán ültem a bringára :B

    Lehet egy kesztyűt is bepróbálok

    Amúgy a cuccoknál feltüntetett méretekhez merre találni részletesebb táblázatot? Vagy pl. pólót hogyan tudok kiválasztani, hogy az jó is legyen rám? (gondolom a lild-ben nemigen lehet felpróbálni)

    Bár mindjárt meglesek pár cuccot a szekrényben milyen jelölések vannak rajtuk.

    read-only mode on the forum

Aktív témák