Aktív témák

  • Xantomas

    őstag

    válasz Doki-HUN1978 #42625 üzenetére

    johetnek a velemenyek, ugyis jon a tavasz, par het mulva megint porogni fog a topic, a temarol.

    amugy nem szeretem ezeket a 29 utalkozos-imado marketing temakat.

    van elonye, van hatranya. kezdo, ujrakezdo montisnak igazabol csak elonyei vannak.

    annyirol szol, hogy jobban bele kell nyulni a penztarcaba.

    minap a baratnom nyomasara tokig leengedtem a 29-es montimon a nyeregcsovet (188 cm vs. 163 cm) igazabol ugy nezett ki rajta, mintha egy gonosz kis mano ult volna ra egy velocipedre, de tudta hasznalni. remisztoen vigyorgott rajta, mig tekertunk.

    neki, mint laikusnak, nagyon bejott. nem az ujdonsag miatt, hanem mert azt erezte rajta, hogy stabil teljesen, tapad ahol kell, ugyanakkor nagyon tud vele haladni, nincs semmi bizonytalansag erzete rajta, mint egy akarmilyen trekinggel, 26-os montival.
    egyetlen kifogasa volt, (tipikus no): a szine. hogy nem csajos.

    konkretan egy masodik szerias, 2008-as tervezesu, de, meg kiforratlan 29-er bringarol beszelunk, aminek nem olyan jo a geoja, sarferohelye, mint a maiaknak.

    turazni, maratonra, kozep, es hosszutavra nagyon jo. pont arra, amire egy atlag bringas hasznalja a montit. konkretan a jovoben a cross trekingeket, mint kategoriat ki fogja nyirni.
    porgos versenyre, kanyargos xc-re, ahol allandoan gyorsitani, lassitani kell, oda nem.

    "Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Aktív témák