Aktív témák

  • raczger

    őstag

    Na hazaértem európa legkeményebb monti versenyéről (Sellaronda HERO). Tényleg az, hihetetlenül hosszú és kemény emelkedők voltak, volt egy rész ahol 40-50 percen keresztül iszonyat meredek kaptatón mentünk felfele, nagyon nehéz volt tolni is. Sajnos idén még nehezebb volt, mert délelőtt esett az eső, áztatta a pályát és hideg is volt. Végül a 82 kilométert 4200m szinttel 9 óra 3 perc alatt teljesítettem, szóval sikerült épségben beérnem :)
    Ja lefele is kemény volt sok helyen, volt ahol lefele rontottuk az átlagunkat :):)
    Az olaszok nagyon nem mernek bringázni, lefele gyök kettővel mentek, ez leginkább egynyomsávos ösvényen volt rossz. Majd írok egy részletesebb beszámolót, mert a 9 óra alatt eléggé sok történés volt.
    Összegezve örülök, hogy szintidőn belül épségbe teljesítettem és hogy nem görcsölt a lábam, nem éheztem el és a végéig volt erőm. A jövő heti Duna maraton hosszú már csak egy levezetés lesz :D :D Sípályán felfele Dobogókőre majd bedobom "Mikor jön a hegy?" :DDD

    www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

Aktív témák