Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz ludsimon #63 üzenetére

    Bocs, de ez kamu... :U Az USA vízumhoz sok mindent megnéznek, de azt nem tudják, hogy kinek milyen pere volt (pláne ha polgári), mivel nemes egyszerűséggel nem létezik olyan naaagy adatbázis, ahol ezek meglennének... Az viszont elképzelhető, hogy valami büntető ügye volt valakinek, vagy akár egy személyi sérüléses közlekedési baleset, amiről viszont elképzelhető, hogy lehet elérhető infó számukra, sajnos sok mindent kiadnak feléjük. Többek között ezért sem akarok a tengerentúlon arrafelé menni, eleve nem megyek oda, ahol kvázi bűnözőnek néznek mindenkit és ujjlenyomatot vesznek a határátlépés előtt. :( Jó nekem az öreg Európa is, itt egy szál személyivel röpködhetek, amerre kedvem tartja. Sőt most leteszteltem, az utóbbi két hétben Brüsszel, München és Madrid viszonylatban is simán átmentem minden reptéri ellenőrzésen egy szál on-line check in után otthon kinyomtatott beszállókártyával, nem is kérték a személyimet... :P

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Aktív témák