Aktív témák

  • Manitou

    addikt

    válasz runner 125 #13077 üzenetére

    Néztem az általad is linkelt, túracipő jellegűeket is, de, ha bringázni megyek, akkor tekerek és nem sétálok. Nem beszélve arról, h karnyújtásnyira úgysem megyek el tőle messzebb.

    Nekem egyszer a kékes tetjén robbant fel a hátsó felnim, a legelején. Kb 100-200 métert mentem lefelé. Hatalmas robbanás, levált az oldalfal a felniről, először csak defektre gondoltam, de aztán láttam, hátsó felni kuka..
    Úgy kellett legyalogolnom a bringával a kocsihoz a hegy aljára betonon. Jó móka volt :Y
    Egy darabig felnin gurultam ;] Csak aztán már nagyon kezdte megadni magát és inkább toltam. Akkor bejárattam az SPD-s cipőmet ;] Ilyen cipő volt rajtam
    Ez nem kifejezetten gyalogláshoz van tervezve, de meglepően jól lehet benne gyalogolni is, persze nem utcai cipőhöz kell viszonyítani.

    Csak azt akartam kihozni az egészből, hogy attól, hogy mindig tekerni szeretnéd a bringát, még adódhat rengeteg szituáció, amikor kénytelen vagy gyalogolni is a cipőben.
    Vagy ha esetleg jön egy olyan emelkedő, ahol nem bírsz feltekerni vagy fáradt vagy és inkább feltolod, akkor is muszáj gyalogolnod.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák