Új hozzászólás Aktív témák

  • enemy76

    csendes tag

    válasz Integra #465 üzenetére

    A helyzet az,hogy nem találom melyik évben volt,de Whiskeys-ből itélve talán 98 körül.Sorry de én 3 éve hagytam fel a narkóval,8 év után de sehol nem hallottam erről,igaz ettől még megtörténhetett bár nem hinném hogy bárkit elitéltek volna.Amiért viszont írtam az előző hsz.-t,az az,hogy rengeteg súlyos függőt ismerek,és mindegyikük fűvel kezdte,mármint ha csak az illegális szereket vesszük alapul.Nem mindenki végzi így aki füvezik ez is igaz.De azt gondolom,hogy a teljes szabadság a mi országunkban csak ártana.A fogyasztók kriminalizálása viszont,ráadásul ilyen eszközökkel(bár igen rég történt ezek szerint) csak elrettenti az embereket a kezelőrendszertől.Ma már nem így működnek a dolgok.Az egyik tűcsere program buszának rendőri zaklatása után,médiavisszhangot és ombudsmani állásfoglalást követően a Rendőrség eggyüttmüködési megállapodást kötööt a szervezettel,hogy nem zavarja a programot.Tehát én is arra kérek mindenkit aki a legalizálás mellé áll,hogy ne feketítse 98.as történtekkel ezeket a kezdeményezéseket.

Új hozzászólás Aktív témák