Új hozzászólás Aktív témák

  • mmm007

    csendes tag

    válasz 4Pac #3198 üzenetére

    találtam valamit de nem tudom, hogy használ-e neked én is csak olvastam itt:
    http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__4166550-mai-napon-a-gep-kekhalalt-dobott-ki-amely-ezt-tartalmazta-badpoolcaller-majd-

    idézem:
    """BAD_POOL_CALLER
    Csökkentett módban indított Windows-ban....
    Tiltsd le, vagy távolítsd el minden újonnan telepített hardvert, ill. szoftvert!
    A BIOS-ban memória cache lehetőségeket is TILTSD le! (disable)

    Lehetőségek:
    A hibás memória vagy a hibás hardver.
    Általában ez társul, sérült vagy nem kompatibilis eszközillesztőkkel.
    Ha Windows frissítés után, találkozik ezzel az üzenettel akkor azt jelenti, hogy a hardverei nem kompatibilisek az új frissítéssel. Távolítsa el a frissítést, vagy keressen megfelelő illesztőprogramot a frissített Windows-hoz.

    Megoldás 1 - Eszközillesztővel kapcsolatos (driver)
    Indítsa újra a rendszert, és tartsa lenyomva F8-at, ezáltal a Windows csökkentett módban indul.
    Jelentkezzen be és adja meg a jelszót, ha ez szükséges
    Ezután csökkentett módban kattintson a Start-> Futtatás...
    Írja be a devmgmt.msc parancsot, és nyomd meg az Entert. (ezzel indítja az Eszközkezelőt)
    Az összes kibontása (+), ha szükséges, és ha találál olyan sárga felkiáltójelet ami jelzi, hogy sérült vagy nem kompatibilis a kérdéses driver.
    Távolítsa el, a drivert, és telepítsen egy frissített példányt az illesztőprogram a hivatalos honlapjáról letöltve.
    Néhány a leggyakoribb illesztőprogram letöltő oldalakon -

    2. megoldás - Ellenőrizze a RAM-okat
    Windows7 és Vista memória vizsgálati programjának indításak indításával. (megtalálható a Windows DVD-n.)
    vagy Töltse le ezt az ingyen memória teszt alkalmazást innen: http://www.memtest.org
    Írja CD-re vagy bootolható USB kulcsra. Futtassa, tesztelve a memóriákat. stb...

    3. megoldás - a Windows újratelepítése

    (de, javaslom, hogy az elégtelen angoltudásod miatt, keresd fel v.melyik PC szakember ismerősödet, vagy vmelyik szám.tech szervizt a hiba orvoslása céljából!
    Ugyan is, ezek az angol nyelvű weboldalak, részletes leírással szolgálnak a hiba kiderítéséhez, és a lehetséges javításokhoz, de középfokú IT ismereteket, és gyakorlatot feltételeznek)
    """"""
    ismétlem nem tudom, hogy beválik-e csak olvastam...

Új hozzászólás Aktív témák