Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aXXon

    senior tag

    válasz daninet #68814 üzenetére

    Nem viccelek, tegnapelőtt fogalmam nem volt erről. Bementem tegnap dolgozni, akkor mondják, mikor már ott vagyok vagy másfél órája, hogy az előző nap nagy híre az internetadó, 150ft gigánként :DDD Jól kiröhögtem a dolgot, mert azt gondoltam, hogy ez így biztosan nem fog megvalósulni, mert az azt jelentené, hogy vissza a kőkorszakba, mi leszünk a második Kína, vagy Észak-Korea :)) És láss csodát, eltelt egy újabb 24 óra, vagy tudja picsa mennyi és már maximum 700 pénz per magánszemély, vagyis gondolom inkább per magánszemély néven lévő internetelőfizu. Mondjuk így sem tartom semmivel sem korrektebbnek, de azért már egy fokkal elfogadhatóbb és a polgárháborút is valószínűleg megússzák :DDD Megnéztem, az elmúlt egy hónapban az µTorrent-ben volt vagy 240giga adatforgalmam (természetesen csak Linux iso-k). Kicsit vicces azért ez az egész (bár leginkább szánalmas) - a következő az lesz, hogy nem lesz hétfőn tv adás. Mondjuk annak még lehet előnyei is lennének.

    "Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

Új hozzászólás Aktív témák