Aktív témák

  • D@ni88

    addikt

    válasz bartucc #5139 üzenetére

    hát sajnos nem. De azért megint jó vót'.

    Bejött 8 LEVELEZŐS hallgató a NAPPALI-sok vizsgájára. De mi ugye nem mehetünk a levelezősökére. Na nem is ez a lényeg. Szval mivel nekik kevesebbet adtak le 10-11 tételt (nem mintha mi sokkal tovább vettük volna) a 16 tételből, ezért ők húztak elsőnek, és ha nem tetszett a tétel akkor visszacserélhették. Miután kihúzgálták előlünk a fasza tételeket (2-4-5-6-7) nekünk nagyából 10fölöttiek jutottak.
    Én szerencsésen kihúztam a 13as tételt, ha valakinek mond valamit az h MOSFET. Nekem csak annyit hogy 6-7 oldalas tétel, teli kapcsolásokkal, képletekkel :D
    Mivel az első 8-10hez volt valami közöm ezért megköszöntem a tanárnak és eljöttem.
    Jah és úgy kezdődött a szóbeli, hogy 5percet kell beszélni, ha valakinek szófosása lenne akkor max 10. Erre 1órákat feleltek :D
    Volt egy srác aki megmondta a tanárnak hogy ez így nem kóser, mert a 24 beugróból vettünk kb 4et. Tételekből vettünk 12-t, de azt se olyan részletességgel ahogy elvárja tőlünk.
    Erre lebarmozta a gyereket. Meg megmondta hogy aki 2-3jára se megy át a tárgyból az gondolkozzon el rajta hogy érdemes e ide járnia. Igaza is van addig amíg erről általánosságban beszél, de sokan vannak akinek már csak ez a tárgy hiányzik, de ezek szerint ők is hagyják ott a sulit, mert ez az elfuserált tárgy nem megy.

    Na de a lényeg az lenne, hogy mi a f@$2ért van előnyük a levelezősöknek a NAPPALI-sok vizsgáján? Tudom hogy levelezőn könnyebb, meg hogy őket előbb átengedik, de akkor se úgy kéne hogy közben minket szopassanak :W

Aktív témák