Aktív témák

  • daninet

    veterán

    válasz GrandeP #44993 üzenetére

    Nem :D
    Hiszek a szórakoztató filmek erejében, mindössze ilyen hipster faszom vagyok, hogy rókabőr filmek nem jönnek be. Legyen eredeti legalább annyiban a sztori, hogy ne ismerjek rá elsőre (még ha második-harmadik végiggondolásra rá is jössz, hogy kliséket néztél, de tetszett) Illetve a humorérzékem is inkább az európai vígjátékokat preferálja, túl sok a Hollywood sablonfilm mostanában. Valami drága programmal készítik őket, bepipálja mi legyen benne:
    Kategória: romantikus vígjáték
    Szereplők: Jóképű faszi, szép csaj aki a film elején még "átlagos"-ként van beállítva
    Extra szereplő: vicces karakter
    Sztori: történik valami érdektelen, szerelmesek lesznek, kiderül mi történt, csaj otthagyja, aztán újra összejönnek

    Processing, est. render finish 2h 30min -- 27%

    Batmant még nem is láttam :D

    Ja ami kiverte az biztosítékot, az a Barátság extrákkal. Az egész film szándékosan úgy van megcsinálva, hogy nézed és hú de jó, és oldalra nézel a csajodra és rájössz, hogy milyen egy nulla szürke nyomorék vagy. De full ez az egész. Tökéletes pár, tökéletes kapcsolat, tökéletes szerelmes sztori, tökéletes helyszín, folyton jó idő, gyönyörűen kiszínezték az egész filmet, hogy ne legyen olyan szürke. Komolyan ez miatt lesz annyi öngyilkos, lenyomják ezt a szart az emberek torkán.

    [ Szerkesztve ]

    Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Aktív témák