Aktív témák

  • GrandeP

    őstag

    Az év ügyintézése...

    T-home... most már szinkronizálni sem tudunk egymással, tehát egyáltalán nincs semmisem...

    na mondom akkor, most nagy telefonálás lesz, "mert különben és akkor pedig" mondatok befűzésévél...

    Édesanyám, félig német, így tehát első körben mindig kiejtés szerint fonetikusan mondom a nevét, majd pedig szótagolva ahogy írjuk...

    Még mielött belekezdhettem volna, a szótagolt írásbeli elmondásába, közölte h ehhez az ügyfélhez, más "Anyjaneve" tartozik, megtagadja az adatszolgáltatást és a hibajegy felvételt... Viszonthallásra.. :F :U :W

    Akurnyád rediall bazdmeg!

    Sajnos nem bírtam kérni megint az IQ betyár Mónikát, h elküldjem az anyjába, de most felbírtam vetetni egy hibajegyet, illetve benyújtottam egy panaszt az ügyintézők felé, és a szolgáltató felé, megígérték, h 2 hónapot jóváírnak a számlán...
    Most ezt én is rögzítettem a gépen... ;] mondtam h 2 napot adok, aztán fogyivédelem...
    EÍlöbb csörögtek h jönnének vonalat ellenőrizni a helyszínre...

    Megállapították h télleg nem tudunk szinkronizálni, de azért mert h ők állították el, de nézzem meg a teszt felhasználóval tudnak... leszarom, csak menjen.
    Visszamegyünk a központba és újra indíccsuk a gépöt, majd híjjuk. viszlát.

    Ezek is eljutottak a fibernet szintjére...

    NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

Aktív témák