Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinisi

    senior tag

    válasz Parci #61412 üzenetére

    Szerintem egyre gondolunk csak nem jól fejezhettem ki magam. Szóval a területre gondoltam, hogy az onnan származókat hanyagolom, emiatt az igen rossz tapasztalatom miatt (eddig tudatosan kerültem). De simán lehet, hogy össze-vissza pacsáltam a kv.-t..., meghát egy rossz tapasztalat miatt egy ilyen elhamarkodott döntést hozni is luxus lehet. Így csak jól elzárom, elzárhatom magamtól az egyébként meg finom ízeket.

    Vica-versa korábbról a malabár nekem (viszonylag) jónak tűnt, de a rome mégis lepipálta?! (pedig így emlékszek vissza)... ha jobban belegondolok, jelenleg nem is igen tudom, hogy mit tudok, illetve, hogy miben lehetek biztos a kv.zás terén...

    Nemrég még a csokoládét kerestem, gondolván, hogy azt milyen könnyű már beállítani... hááát az a vonal is csak kv.-ból van, az is ugyanúgy igényli az elkészítéskori/elkészítéskori törödést mint bármelyik másik...
    Azon kapom magam (időről-időre), hogy tolodnak bennem a dolgok ide-oda (úgy menet közben).

    Odáig láttam, hogy a mogyis-magvas-csokis dolgokat nem igen keresem... de mivel jelenleg úgy érzem, hogy "elmerültem" a gyümölcsösökben, most mégiscsak oda nyúlok vissza... úgy látszik, hogy mint a boroknál stb... ezen a színtéren is az időközi változatosság igen étető hatással bír(hat). És persze mindennek a végére egy nagybetűs szvsz.

Új hozzászólás Aktív témák