Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinisi

    senior tag

    válasz Deadzone41 #53622 üzenetére

    Az addig mind szép és jó és hasznos is, hogy fel van hívva a mélyen tisztelt publikumnak a figyelme a dolgok állására. Személy szerin az ilyesmit nagyon hasznosnak tartom!

    A hibára való figyelemfelhívás az orvoslás része (és most nem ennek a megtételével kapcsolatos stílusra gondolok! vagy arra az esetre, hogy valaki nem ("jól") fogadja a visszajelzést), ez ok. de ha nem társul mellé konkrét iránymutatás, akkor önmagában nem lesz elég a boldogsághoz. Ezzel azt szeretném mondani, hogy szerintem a topikra vonatkozó összefoglalóban hasznos lehetne a "frissen érkezők" számára figyelmet szentelni arra, hogy hogy állítsunk be egy koffee-t alapszinten (ez mint a ketkező lépés lehetne ha már megvette vki. a gépparkot és beszerezte a jó alapanyagot.

    Tehát egy összefoglalóban elhelyezett, pl.: hogyan csalogassuk elő általánosságban egy kv.ból a benne rejlő potenciált fejezet (alapszintre gondolok, pl.: miből vehető észre ha egy kv. hőhiányos, vagy ha savanyú, ha keserű... mit, és hogyan érdemes variálni, - akár képekkel is megspékelve - )... Egyfajta irányba állítás jelleggel, célzattal és akkor lehetne hivatkozni is rá az adott eset problémjánál. Pl.: az összefoglaló vonatkozó részének tanúlmányozása után (ha még mindig lenne kérdés/gond) visszatérünk rá...

    Szerk.: Deadzone41: nem neked szántam a hsz.-t (véletlenül a válaszgombra nyomtam... :-) )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák