Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mdav88

    senior tag

    válasz levytee #50452 üzenetére

    Látom lelki szemeim előtt, paljoc ihletet merít, gondol egy merészet, és átnevezi a céget:
    Pall & Yotz Coffee Roastery and POGI Bakery :DDD (No offense)

  • soldier2

    őstag

    válasz levytee #50452 üzenetére

    Kicsit zsúfolt nap után benézek, és mit látok? Hozzászólás hegyek. Már attól tartottam megkérdezte valaki, milyen vizet használjon :)

    Kösz az elismerő szavakat, az igazság az, hogy azért szedtem fel a darálót a konyhapultról (a szilikon lap fél év alatt szinte egybeolvadt a pultal, volt 10 perc mire elengedett teljesen), és a teljes vuduarzenált is azért cuccoltam el a Macskakőbe, mert hasonló összejöveteleken valahogy mindig hiányzott valami, ahhoz, hogy hozzam az otthoni eredményt, vagy legalábbis hasonlót. Most nem volt mentség, még az orrcseppes üvegecském is ott volt :)
    A Pavonik viszont kicsit több figyelmet érdemeltek volna, hiszen egy kicsit ellopta a showt a Cremina. Szegényekre mire belőttük a darálót, már nagyon túlmelegedtek, semmilyen hőmérséklet visszajelzés nélkül meg esélyünk sem volt, hogy megfelelő mértékben hűtsük vissza őket (a hidegvizes borogatás gyorsan előkerült a Creminára is, de ez nem volt meglepő). A nyomáskapcsolós Pavoni egy fejhőmérővel viszont kéne tudja hozni a Cremina végeredményét elméletileg, de sajnos ilyen nem volt jelen, így ez az elmélet gyakorlatban való kipróbálása elmaradt.
    Szegény Caravel esetében meg hiányzott valaki aki használt ilyen gépet huzamosabb ideig. A ROK meg egész érdekes jelenség, lehet lecserélem rá a Brikkát az utazó szettben (már ha rászánom magam a Kinu M47megvételére), minennapi használatra viszont nem kéne.

    [ Szerkesztve ]

    Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

Új hozzászólás Aktív témák