Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz Kávé Kálmán #45477 üzenetére

    egyszerű a képlet: abban bízom, hogy egészen primitív konstrukció lévén talán egy pid-del egy univerzális eszpresszó gép lehet belőle. végülis anyag az nincs a fejben, a "bojler" egyszerű, mint a szög, nincs túlnyomás, hideg vizet csapolás után nem kap, magyarán egy tipikus kávégép (és a pavoni) minden problémás pontja ki van iktatva. azt tippelném, hogy ha a bojlerben 93 fokos víz van, akkor maximum egy rövid öblítőcsapolás után 93 fokos vizet tudok a kávéra nyomni (vagy 93-pár fok, mindegy, a lényeg, hogy stabil).

    a pavonival sosem csináltam cappuccinót, az extra tudása tehát csak teher, ami viszont minden egyes shotnál útban van.

    na, ha a fenti sikerül vele, akkor marad. a hájp ellenére, amit itt páran megpörgettetek, mert az inkább arra sarkallna, hogy meg se vegyem. :DDD

    (a pavoni egyébként nem is tudom, hogy hány éve van meg. mondjuk öt? nem emlékszem)

    egyébként viccet félretéve, nekem tetszik a fehér elefántcsont műanyag caravel kapaszkodó, amíg nem sérül meg, nem akarnám cserélni úgy sem.

    [ Szerkesztve ]

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Új hozzászólás Aktív témák