Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kávé Kálmán

    tag

    válasz Parci #45482 üzenetére

    "a pavonival sosem csináltam cappuccinót, az extra tudása tehát csak teher, ami viszont minden egyes shotnál útban van.

    na, ha ez sikerül vele, akkor marad."

    Na, ezzel (Caravel) biztos nem fog sikerülni a cappuccino :DD . Nyugi, értem ám, mire gondolsz (még ha nem is azt írod).

    "a hájp ellenére, amit itt páran megpörgettetek"

    A "hájp" itten elég negatív értelemben hangzik el, amit értenék, ha én vagy bárki más ezzel a géppel kereskedne. De egy egész más márkát forgalmazok ugye. Ennek a gyártója meg konkrétan már rég alulról szagolja az ibolyát. Francesco bábjának sem nevezhet senki. Ha pedig "hájp"-ot akarsz olvasni (nyilván nem akarsz), akkor tényleg ideje lenne meglátogatnod külföldi fórumokat is, ahol több tízezer user mondja el a véleményét x-ezer gépről, meg manuál karosról. Na ott a Caravel magasabban trónol a népszerűségi listák élén, mint bármelyik gyártó, bármelyik gépe. Mindezt úgy, hogy semmilyen érdek/érdekelt nincs emögött. Egyszerűen így van. Még csak azt sem lehet mondani, hogy minden második jenki kávébolondnak ez lenne odahaza.

    Az viszont tuti, hogy egészen kevesen vetemednek arra, hogy egy Caravel-t pid-eljenek. Azt gondolnám azért, merthogy semmi, de semmi szüksége nincs rá szegénykének.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák