Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • verti1

    tag

    válasz soldier2 #42504 üzenetére

    Ez tulajdonképpen semmi. Nordával használva ezek szerint nem sok értelme van a citromsavazásnak. Talán egy nagyon gyenge oldattal fél évente azt a minimális vízkövet és fertőtlenítésnek max. A vissza öblítésre se lesz szükség hetente, mert a filter papír mindent megfog. Olyan a felső szűrő, a kar tömítés mint az új.

  • jolti

    senior tag

    válasz soldier2 #42504 üzenetére

    Ú bakker, erről jut eszembe, hogy megszívattam magam a múlt héten!
    Szétszedtem az ecm-et, hogy előfurkálom a pid-nek, meg a vízbeömlő csatlakozásának, -mert azt is áthelyezem a fejből máshová- és ha megjön a cucc hozzá, akkor csak össze kell rakni. Ekkor látom, hogy a fűtőszál neki van feszülve a bojler falának. Gondolom évek alatt elhúzóckodott. Mondom egy-két millimétert visszább húzom. Stirlic már akkor sejtette, hogy nem kellett volna... :W
    El is bas.ódott. Felfűtötte a gépet rendesen, aztán leverdeste a fi-relét. Zárlatos lett.
    Na gyorsan telefon az expolyba, de nagy bajúak voltak, így a danettibe, ahol iszonyat rendes volt a srác.
    Végül is egy Brasilia fűtőszál mellett döntöttünk, ami majdnem olyan volt mint a casa-é. 5mm-el kevesebb volt az átmérője, de az nem számít, a hossza pont olyan volt, a kimeneten kellett picit szétfeszíteni.
    Meg nyertem vele 200W-ot. Mert a régi 1000W-os volt, ez meg 1200W-os. Gyorsabbnak is tűnik.
    Másnapra itt is volt. Le a kalappal a Danetti segítőkészsége előtt.
    Legalább tudom, hogy egy darabig jó.... :D
    Before and after...

    (#42437) adp
    El ne csináld a gaggia vízterítését! Az tökéletes.
    Kicsit én is küzdök a casa-éval. Most majd veszek rá egy ipari felsőszűrőt, ha nem jön be, akkor csinálnom kell valami olyasmit, amit Fragola csinált a Parci gépének.

Új hozzászólás Aktív témák