Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gravity1234

    tag

    válasz soldier2 #38744 üzenetére

    Nagyon koszonom neked is, es aki kommentelte eddig, nekik is.
    Orulok hogy tetszik nektek. Erdekes (bar kaves forum nyilvan :) ) hogy itt mindenki a kavera magara koncentral, mig az ismerosoknek, baratoknak megmutatva inkabb a film hatasa, elmenye, kivitelezese volt a tema :)

    Megmondom oszinten, mindketto fontos szamomra es orulok hogy egyelore mindenkinek pozitiv elmenyt okoz.

    Ha mar kavezunk:
    Igen valoban Spicy Italy, meg picike van belole, aztan ujabbat kell kostolnom.
    Az elmult par honap alatt mar eljutottam oda hogy ha mar belottem a daralot es a gepet akkor tudom meropohar nelkul is hogy jol jon e le, ezek a csapolasok 40-45 ml kozott mozognak 14,5 es 15g kavebol.
    Nekem ez jott be. 84 fokon fozom most ezt is, megmaradtam az alacsonyabb hofoknal.
    Most jon a szubjektiv resz: nekem a Spicy karakteresebb kave mint a Choco, hatarozottan van benne valami tobblet iz (fuszeresseg, vagy mas nem tudom, de ott van).
    Espressokent nekem jobban izlik mint a Choco, viszont Flat Whitekent, gozolt tejjel, a Choco jobb izt adott.
    Kifejezetten finomnak tartom a Spicyt, nem tul savas szamomra pedig ahogy Paljoc is emlitette a Choco is volt mar alacsony hofokon hogy az en szamizenek tul savanyu volt.

    Nezzetek, osszatok, terjesszetek de leginkab elvezzetek!
    G.

    Olympus OMD-EM5 + Mzuiko 12-40 Pro 2,8

Új hozzászólás Aktív témák