Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rastacsz

    tag

    válasz mabandi1 #115984 üzenetére

    ez a megvetted, beszívtad, te hibád, amúgy is, mit akarsz ennyiért? szegény Nyaki meg szív, pedig tőlük vett kávéval is ugyanez.
    De a j-max esete is hasonló. Mindig a vásárló a hülye. Ha nem talál valamit az oldalon, azért is. Ügyfélkezelésben bajnokok.
    Csoda, hogy a niche most nem kapja meg, hogy szénpor, meg műanyag. Bár már baj, hogy a sweeper ki van könnyítve, mert a plusz gépmunka ugye olcsóbb, mint a semmi. De ha műanyag lenne, akkor meg az is baj, hogy műanyag... A lendkerék (tehetetlenségi nyomaték, meg ilyesmik) meg ugye smafu. Gondolom, te is tapasztaltad, hogy a royal kikapcsolás után tovább pörög, mint a mini tette, pont a késtartó, kések, meg persze a forgórész tömege miatt.

    @roBEEsz
    Tényleg gariztasd. Bár az ilyen nehezen reprodukálható hibákat dobja vissza a szerviz.

    Egyébként az acaia lunar is néha hülye, mostanában a baba tápszer mérésekor elofordul a lefelé számlálás. Persze, alapból 0,1g a mérleg pontossága, reprodukálhatósága stb, de ezt a gagyi kínai, ezer éve vett "hello" ékszermérleg nem csinálta. Persze egyébként jó, mert bt, meg SEP alkalmazás.

    Lesz egyszer eureka precisa mérleg is, majd. Csak a fb csoportba feltett videón sem tárázott és vágni kellett a videót. Szóval nem nagyon van kompromisszum nélkül és tökéletes sem biztos, hogy lesz.

    @JózsefK
    Szerintem oszd meg, másnak is jól jöhet.

    There are 2 types of people in this world. Avoid them both.

  • mclord

    aktív tag

    válasz mabandi1 #115984 üzenetére

    Én 11 USD + China shipping láttam csak :Y

    ''A fényképész ragadja meg a pillanatot, nem csupán kameráját''

Új hozzászólás Aktív témák