Új hozzászólás Aktív témák

  • sz.zs.

    senior tag

    És hogy építőjellegű hozzászólásom is legyen: pár hete vásároltam egy Saeco Aroma típusú készüléket mert az olaszpresszo.hu weboldalon igen jókat olvastam róla [link] és hajtott a kíváncsiság. Hibásként árulták, 14e Ft-ért sikerült hozzájutnom, de végül nem volt baja, csak a nyomásfokozós kart szét kellett szedni, ki kellett tisztítani hogy jól működjön. Mivel gépek felújításával foglalkozom, azért szétszedtem és kapott egy új tömítés szettet, illetve a kazánt vízkőmentesítettem. Jómagam egy full tuning Gaggia Classicot használok és azt kell mondanom, hogy ez a kis gép egy eszpresszó képes darálóval megtámogatva (és odafigyelve a hőfokra), de meghagyva a nyomásfokozós kart is, nagyon jó kávét csinál. Egyszerű mint a szög, semmi elektronika nincs benne, gyakorlatilag nincs ami elromoljon, tényleg örök élet szemben a ma a kereskedelemben kapható gépekkel. Annyira megtetszett, hogy meg is tartottam “utazós” gépnek a kotyogós helyett. Szóval bátran merem ajánlani azoknak, akik minőségi kávét szeretnének kicsi befektetéssel és képesek feladni a kapszulás gép kényelmét.
    Egy videó a vele készített kávéról: [link]

    Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

Új hozzászólás Aktív témák