Új hozzászólás Aktív témák

  • domerator

    veterán

    válasz Taci #342 üzenetére

    Semmi szentségtörés nincs a sárga csibóban! ;)

    A sárga Tchibo Family egy nagyon régi kávéfajta, nem tudom miből van és honnan származik, legalább 20 éve a piacon van (tán még sokkal régebben is). Ennek a kávénak van egy különleges aromája, amit lehet szeretni és lehet utálni, ha valaki megkóstolja és ráérez az ízére - és mellesleg bejön neki - akkor függő is lehet tőle, mert más kávénál én pl. még nem éreztem ezt az ízt. Ez az íz nem gyártási vagy egyéb hiba, mert ennek a kávénak ma is ugyanolyan az íze, mint régen volt, szóval ez ilyen (sőt, ebből az következik, hogy odafigyelnek rá, mivel ugyanolyan a minősége folyamatosan). Régóta nem ittam ilyet, mert Nespresso-zunk otthon, a cégnél meg valami más kávé van fullautomata gépből, de jómúltkor még az automata gép előtt Szarvasiban főzött egy kollégám kávét és azonnal megismertem a sárga Tchibo-t a jellegzetes ízéről!

    Nem savanyú, nem keserű, egyszerűen csak egy olcsóbb kávéfajta, ha valaki ezt a különleges ízt szereti, akkor dőreség elítélni érte. Én felvállalom, hogy ha nem álltunk volna át itthon Nespressora (főleg a kényelme miatt), akkor a mai napig a Tchibo Family rendszeres vendég lenne nálunk.

    Mondom mindezt úgy, hogy a Tchibo-nak semelyik más kávéja nem ízlik, sőt a Dallmayr kávékat se szeretem.

    Szóval kóstold meg, ha ízlik igyad bátran, az ízlések különböznek. :K

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Új hozzászólás Aktív témák