Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz Sk8erPeter #2999 üzenetére

    Köszi!

    Amúgy ide másolom az ezt a verziót megelőző verzióra írt válaszom elejét a T. fejlesztők részére
    Üdvözletem
    Megnéztem…
    Általában, mikor azt látom, hogy hosszas késés után rákérdezve hirtelen kapok egy “teszt verziót”, hogy semmi nem történt eddig, és gyorsan össze lett dobva valami. Ez egy előítélet, sajnos azonban megint igaz lett

    Értem, amiket írsz, de a jelzett problémáknál sokkal több gond van jelenleg ezzel a teszt verzióval.

    És itt folytattam, akkor nem lőttem mellé sokkal.

    A benne lévő dolgok, amiket írsz, teljesen érthetők, szerintem a kollégának azért sikerült így, és nekem azért nem tűnt zavarónak pl a w=694 és társai, mert egyértelműen kötött designba készítette, ahol 694px a slider box mérete. És hát ezek szerint nem sikerült rugalmasra készíteni
    (erre tutti azt mondaná amúgy, hogy "nem volt követelmény"... :) )

    Amúgy hogyhogy nálad a jQuery teljesen kimaradt? Úgy tudom, webfejlesztés a munkád.
    Nem ez a főállásom, és nem is "weblapos" vagyok, aki egész nap weblapokat gyárt "húszezeré' megcsinálom" verzióban. Az csak a nagyon uborkaszezonban, de akkor is inkább készen megveszem 50USD-ért themeforesten.
    Én egyedi alkalmazásokat fejlesztek inkább weben használható kivitelben, hogy a T. usernek ne legyen gépfüggősége. beléptető/tagnyilvántartó rendszer, crm rendszer, most épp egy szexhirdetős oldalt annak minden szépségével és gondjával,vés hasonlók. De ezeknél a legkevesebb a kinézet, a csicsa, az adattartalom a lényeg...
    Így a jquery inkább átírás, testreszabás szinten használt, nulláról nem nagyon szeretek írni, mert minek, ha van 75.345.234 script készen? De sosem szerettem meg különösebben.

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

  • Karma

    félisten

    válasz Sk8erPeter #2999 üzenetére

    Valami hasonlót akartam írni :R

    Egyvalamivel egészíteném ki. A pluginba szervezésnek lenne még egy kézzel fogható előnye is: ebben a formában csak egy slider lehet az oldalon, egy helyes megoldással meg akármennyi, függetlenül a másiktól.

    “All nothings are not equal.”

Új hozzászólás Aktív témák