Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tototos

    őstag

    válasz gyépés #35132 üzenetére

    Én ketté választanám azt, hogy otthon nem adottak a megfelelő körülmények a munkavégzéshez és az irodában meg igen. Neked ilyen esetben egy bérelt "iroda" is megfelel, ahol biztosítanak neked asztalt, széket monitort és tudsz dolgozni. Az számomra az a hely, ahol személyesen találkozom a kollégáimmal akikkel van valamilyen közös munkám.

    Az otthoni kummantásra pedig annyi kommentem lenne, hogy mi egyszer számolgattuk és az jött ki, hogy aki dolgozik becsületesen az otthonról többet fog, mert nincs interrupt a kollégáktól pl a konyhában egy kávé mellett sok időt el lehet tölteni off témák beszélgetésével.

    @tboy93: itt jön be szerintem a kötetlen munkarend vs rugalmas vagy kötött munkarend kérdése. Az irodában még ha kötetlen a munkarendje az embernek akkor is nagyjából van egy bejáratott munkaidő 8-17-ig. HO-ban ez a rendszer már borul legtöbbször mert ha nincs reggel meeting akkor kicsit később kezdek dolgozni, napközben elmegyek ide oda majd este befejezem. Lehet, hogy ha a cégek megoldanák ezt a időalapú megkötést akkor egyből más lenne a HO megítélése.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák