Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz fnatic #23787 üzenetére

    Én leírtam valamit, te meg nem vetted a fáradtságot sem, hogy végig olvasd... De azért feltettél egy kötekedő kérdést. Amikor ezt arcba kapod, akkor már nem tetszik...

    Erre a három pontra meg már nagyon hosszan kéne reagálnom annyira szezon a fazonnal...

    Röviden, csak annyit mondanék, hogy az interjú szakasz egy kölcsönös érdekek mentén zajló folyamat. Én mindig is igyekeztem mindkét fél érdekeit szem előtt tartva alakítani ezen... Mert mindenkinek egyformán fontos, hogy rövid, gyors és fókuszált legyen...
    Miközben sokan fújnak az X. körre vagy a házi feladatra szerettem volna megvilágítani az érem másik oldalát is, de úgy látom a rocksztár attitűd hasít... de ha céged lenne vagy vezető lennél aktív szereppel abban hogy mire megy el a pénz akkor lehet másképp gondolnád...
    Kettőn áll a vásár ahogy a régi mondás tartja. Csak ennyit szerettem volna.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • Jhonny06

    veterán

    válasz fnatic #23787 üzenetére

    "Ezt a személyeskedő stílust, hogy mit meddig kellett volna olvasni stb tartsd már meg magadnak, köszi."

    Hát, pedig tényleg nem sikerült értelmezni és/vagy elolvasni.

    Nagyon egyoldalúan gondolkodsz, látszik, hogy csak a saját érdekeidet veszed figyelembe. Neked nem probléma, ha próbaidő alatt elválnak az útjaitok, mert ki vagy fizetve, egyből veheted a kabátodat és 1 óra múlva már küldözgetheted máshova a CV-det. Beleírni se muszáj, szóval még rosszul se néz ki, hogy ugrálsz.

    Ellenben a cégnek ez egy 1-2 hónapos próbaidővel számolva is sokmilliós költség lehet. Gondolom ha lenne egy kisebb fejlesztő céged, akkor is ugyanezt mondanád. Ja nem.. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák