Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • velizare

    nagyúr

    válasz freaghill #2218 üzenetére

    szerintem ha van rá lehetőséged, akkor csinálj meg egy főiskolát/egyetemet/bsc-t. ne okj-t. ez lehet, hogy tovább tart, és nem tűnik túl vonzónak, és kétségeid vannak a képességeidet illetően, annak ellenére, hogy 18 éves korodra megtanultál 2 idegen nyelvet, de később kifizetődőbb lesz.
    ha tényleg ennyire jó vagy nyelvekből, viszont nem megy a matek, és a fizika, akkor talán érdemesebb lenne az élet más területein is körülnézni.

    @Nerd: ja, az első olyan állást, ami egyben referencia is, és tapasztalatszerzésre is megfelel, valahogy muszáj összekaparni. itt nem ritkán előfordul, hogy több száz önéletrajz is befut, és ilyenkor kíméletlenül kirostálják azokat is, akik egyébként alkalmasak lehetnének, de nincsen diplomájuk. ez ugyan nem feltétlenül igazságos, de 400ból valahogy ki kell választani azt a 10et, akiket első körben felhívnak. na, ilyenkor kapásból repül az, akinek nincsen szakirányú felsőfokú végzettsége.

    [ Szerkesztve ]

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

  • Mercutio_

    félisten

    válasz freaghill #2218 üzenetére

    Attól, hogy a közgázra jársz takarítani már 5 éve, még nem szerzel közgazdász diplomát :N
    A 2 éves akármilyen az nem főiskola/egyetem :N , csak ott tartják (és ezt a HR-es is levágja, meg amúgy is bekérik a végzettséget igazoló papírokat, ha komolyra fordul a dolog)

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák