Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz harry #10116 üzenetére

    kedd-szerdán mi is klímával mentünk :K ma megyek 17:30-ra... elég hulla vagyok így meló után, de legalább stresszeléshez is fáradtabb leszek, ilyenkor meg jobban szokott menni... általában úgy szoktuk, hogy durván 50-60perc után beiktatunk egy cigiszünetet, de szerdán ez kimaradt... csináltam mindent, ahogy kell és csak akkor álltunk le bagózni, mielőtt elindultunk vissza a városba :K nem is éreztem ott épp annyira kimerítőnek, csak miután otthon leültem lazítani

    #10118: bennem még sajnos elég gyakran van "görcs"... aztán bebénázok valami óriásit (szépen lefullasztom mondjuk a gépet), magamban gyilkolom magamat pár percig és utána elönt a nyugalom :DDD múltkor is indultunk volna az autós sulitól, beállt mellénk másik oktató... nálunk már 1esben a kocsi, kéziféket engedtem volna ki, erre mondja hogy "várjunk kicsit, beszél pár szót a másik oktatóval" ...hirtelen azt hittem, hogy még üresben vagyok, leléptem a kuplungról lazán és röff :B ilyenkor ezek bennem maradnak és idegeskedek rajta... pedig nem kellene, mert állítása szerint is nagyon jól haladunk... de mégis: tudom, hogy nincs rutinom nagyon és ha meglesz a forgalmi, még akkor sem lesz... évek kellenek, hogy olyan lazán menjen az egész, mint a bringázás... mégis sokkal magasabbak magammal szemben az elvárásaim, mint amit ő elvár tőlem

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák