Új hozzászólás Aktív témák

  • Devily

    tag

    Sziasztok!

    Gondolkodom egy G4 Advance vásárlásán. Előtte Xiaomi MI2S-t hajtottam, de el kellett adnom. Most a jobb ár/érték arány és a hosszabb akksi idő reményében váltanék. (A MI2 elég gyorsan merült). Szeretnék feltenni pár kérdést:

    Mennyire vannak betegségei a telefonnak?
    (Olvastam itt, hogy a kijelző nem mindig érzékel jól, stb. Nem szeretnék olyan telefont venni, ami beszarik a kezem alatt)

    Akkuidő milyen 3000 mAh-ás akksival?
    (Szeretek alkalom adtán játszani a telfonon. Egy jobb játék futtatása alatt a Xiaominál kábé percenként merült az akksi 1%-ot. És 2 órányi kijelzőhasználat után is 40% elfogyott róla normál teljesítménnyel)

    Van-e állapotjelző LED?
    (Szeretem látni, hogy mi vár rám a képernyő feloldása után, ha esetleg nincs nálam a telefon és értesítést kapok)

    Mennyire jó a telefon támogatottsága?
    (Xiaominál elég sűrűn van gyári ROM-hoz javítás és ez a support igencsak tetszik)

    Könnyen lehet a telefont téglásítani?
    (Ha valamit elrontok ROM-olás közben, akkor elképzelhető, hogy végleg meghal, vagy van valami biztosíték benne, hogy egy rossz frissítés után még meg tudjam csiálni? Xiaomit lehetetlen tönkretenni ilyen szempontból a gyári recovery nagyon jó)

    Köszönöm a válaszokat! Bocsánat, ha hülyeségeket kérdezek. Látom, hogy készülőben van a topic összefoglaló. Addig sajnos csak Tőletek tudok informálódni!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák