Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csaszizoltan

    csendes tag

    válasz Bici #4614 üzenetére

    Kedves ProHardver fejlesztők!

    Nem véletlenül írom le az alábbiakat sokadik hozzászólóként, amit például Bici user is a (#4614) hozzászólásában utolsó bekezdésében pedzeget, de nem magyarázza az indokokat.
    Az esetek 80%-ban a google keresőjéből zuhanok be a PH olvasójának és amivel találkozom az hervasztó, ugyanis egy precízen feltett google kérdésre a PH-es találat valamely fórumtémában egy azaz 1 hozzászólást jelenít meg, ami megközelítően ugyanaz a kérdés amit én tettem fel a google-ban és a PH-ben megtalált kérdésre a választ hosszadalmas kattintgatássorral, kereséssel találom meg, tulajdonképpen ha a google adott más releváns találatot a kérdésemre, akkor lepattanok a PH-ről. Itt egáltalán nem segít a "user válasza a másik user üzenetére" bal fönti lehetőség, hiszen a konkrét hozzászólásnak a válaszait (akkori jövőjét) szeretném megtudni.

    Másként, még általánosabban fogalmazva: amikor olvasgatom a PH egy fórumát, mondjuk feltűnik (többnyire érintettként) egy kérdés vagy válasz a "zajban", s megint iszonyú energiákat kell bevetni ahhoz, hogy e számomra fontossá vált hozzászólás teljes múltja és jövője felfogható legyen ráadásul a fontossá vált hsz egyes jövőbeli válaszai akár hónapok múltán s megtörténhetnek s ráadásul relevánsak is lehetnek, ami az eddig szokásos módszerrel (lefelé görgetem az oldalt) felderíthetetlen. Emiatt is akadozik az az elv, hogy olvassam el a korábbiakat, mert egy nagyon konkrét téma kitárgyalását nem láthatom egyben.

    Szóval egy olyan linkért lobbiznék, amire a mondjuk görgető gombbal rákattintva a konkrét hozzászólásnál, a böngésző új tabjáan el lehetne olvasni mind azokat a hozzászólásokat amire már a sokadik válasz a válaszra hozzászólás a konkrét hsz és mind azokat amik aztán a konkrét hsz-ra válaszokként és arra is válaszokként (és így tovább) megfogalmaznak.

    Köszönettel krokics.

    - Kivel és mit iszik Orbán? - Tök mindegy! Sörös vagy boros, csak közel legyen Soroshoz.

Új hozzászólás Aktív témák