Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Calen

    csendes tag

    Sziasztok! Eladó értékeléssel kapcsolatban lenne észrevételem, mégpedig, hogy csak megvalósult üzletet lehet értékelni. Mi a helyzet akkor, ha az eladó egy később jelentkezőnek adja el a terméket és én, aki hamarabb jeleztem és az eladó is visszaírt, hogy rendben nekem adja és hoppon maradok? Ez nekem inkorrekt hozzáállás egy eladó részéről és gondolom más is járt már így! Ha ilyesmit is lehetne valahogy az eladó értékelésénél jelezni és látni, akkor valamennyire nyugtatna engem is, mint majdnem vevőt és másnak is segítene elkerülni az ilyen eladót.
    Engem bosszant, hogy megbeszéltem az eladóval, hogy megvenném. Előre szóltam, hogy következő naptól leszek szabad, hogy személyesen tudjuk lebonyolítani. Erre az eladó vissza is írt, hogy rendben van. Ez részemről megbeszéltnek, fix adásvételnek hangzott. Estére kérdezem, hogy másnap mikor lenne jó neki, semmi válasz. Ma reggel újra írok várok és jó óra múlva jön a válasz, hogy "Szia, sajnos már jöttek es elvittek. :W". Az utólag jelentkező, aki elvitte az majd értékeli pozitívra, hogy "minden a megbeszéltek szerint zajlott". Én meg akivel semmi sem a megbeszéltek szerint zajlott még csak értékelni sem tudom, mert meg sem történt az adásvétel! Jelenteni nincs mire, mert fizikailag nem károsított meg, viszont az időmet vesztegettem egy igéretét be nem tartó emberre, aki sajnos a jelenlegi értékrendszerben még pozitívan is tündököl...

  • Calen

    csendes tag

    válasz Szabi® #21921 üzenetére

    Ez is lehetett volna, hogy ismerősnek eladta, De itt adta el ugyanúgy "idegennek". Írt a hírdetés alá pár órával később, ahogy velem már le volt beszélve. Mindegy is, már meg ettem boltban újonnan, garival. De értem a lényegét, amit írsz, nyilván vannak szélsőséges esetek is. Csak nekem az ilyen nem bocsánatkérés, hogy "Szia, sajnos már jöttek es elvittek. :W".

Új hozzászólás Aktív témák