Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • helpy

    tag

    válasz kukinyo #7562 üzenetére

    Hali!
    Dobok én is egy ötletet, ha a vádak nem lettek tisztázva ebben a topikban, mindkét fél jováhagyásával., akkor szerintem igen csak életbe kellene léptetni azt a bizonyos modosítást, hogy addig nem hirdethet a megkárosító egyén., és esetleg privátot és egyebet sem írhat, csak a modiknak. Mert sajnos nem mindenki olvasgatja a topikot, és a pirospontok meg sokszor nem mérvadóak. Biztos hogy plusz melo a ph-nak, de sajnos ebben a pénzéhes világban egyre több a visszaélés. A becsületesen eljáró ember kiválthatná a negatív bejegyzést, feketét. Vagy egy közvetlen link a felhasználórol egy olyan oldalra ahol a moderátor pozitiv, negatív értékelései vannak a tagról. Vagy valami hasonló :U Lehetne a regisztráció óta eltelt időt is beforgani valahogyan a rangozásba, mert láttam már több éves reggel ujoncot, és picit ez bizonytalanná tett, pedig tök pozitívan állt a dologhoz, abszolut kellemesen csalodtam hálistennek :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • helpy

    tag

    válasz 7 #7566 üzenetére

    Értem a szituációt, de ha a privát megbeszélésekbe beleláthatna egy adott modi a felek engedélyével, jobban lehetne igazságot tenni. Söt van olyan eset is, amikor semmi reakció, olvastam már erröl a forumon, hogy a megkárosított hiába probál valamit elérni semmi pozitív lépés a másik féltöl, magyarán letolja a dolgot, hiába van 100 %-ban igaza ellene, nem érdekli, nem reagál, semmire. Így meg szépen eltelik egy csomó idő, míg végül elfelejtődik minden.Tehát az egyértelmü dogokban lehetne azért szankciókat alkalmazni végülis. Már csak azért is hogy ne legyen késöbb mocskolodás a hirdetésekben, amit már láttam egy párszor. Azzal meg hogy kitörölik még a gond megmarad valósnak lenni. Ez igaz hogy nehéz bírának lenni ha nem voltál ott, de azért vannak egyértelmü dolgok is amik megoldhatók kis ráhatással, és szigorítással. Ez a ph egy nagyon jó dolog, közösséget alkot, segítenek akik tudnak, meg akin lehet, de sajnos nem mindenki így áll a dolgokhoz :U
    egyéb javaslatok? :DDD :DDD

  • helpy

    tag

    Esteleg lehetne egy elöre kialakított sablont alkalmazni a hirdetésben, amiben ki kellene tölteni az állapotot, garit, csere, adás, vétel, vagy egyéb lehetöséggel, kritériumokkal,így kevesebb volna a vitaalap is , szerintetek? :C

  • helpy

    tag

    válasz kukinyo #7570 üzenetére

    Igen, mert van aki hip-hop beleugrik a vételbe pl, és akkor meg sok tisztázatlan dolog marad nyitottan. Ha a hirdető kitölt egy kötelezö sablonos oldalt a termék árulásával kapcsolatban, nem kell kérdezgetni oda-visza, plusz a vevő is tudja mit vesz esetenként, miféle feltételekkel. Erre késöbb visza lehetne keresni, és egyértelmübb volna a vádakkal szembeni igazságtétel is, mint ahogyan te is látod, szerintem jól :K Ezt esetleg lehetne pontosítani adott termékhez, pl amiröl mindenki tudja hogy mik lehetnek a tipushibák, azt elöre kitölttetni hogy nyoma maradjon! Konkrét példa: Tápegység hirdetésnél kondi pupos-e, zizegés, tapasztalható- e, vagy lcd monitornál pixelhiba van-e, vagy vinyo szektorhibás-e, szoval érted, értitek, Füszerezni az átvétel módjával, stb, Persze aki lajikus is tanulna belöle, ha meg végképp nem ért hozzá, lenne egy olyan lehetőség, hogy nem tudja. Gondolom aki biztosan el akar adni egy terméket ugy is leírná, utánnajárna az álapotának, és inspirálva lenne hogy jó terméket áruljon, így többet kapjon érte :U Ha meg probléma volna, jogosan lenne felfüggesztve, vagy korlátozva amíg nem rendezödik az ügyük. Azt megértem hogy mindenkit ártatlannak kell feltüntetni és azt kell bizonyítani hogy ő a hunyo, de igy talán könyebb volna, vagy nem? :U :DDD

  • helpy

    tag

    Üdvözlet!
    Arra a dologra volt-e már felvetés, hogy a hardveraprón miután megalkudtatok, meg egyeztetek valakivel, később még is másnak eladta az illető a terméket? Nekem már olyan is előfordult, hogy elküldtem neki a pénzt, amit legalább szerencsére vissza is küldött. Ez valahogy nem korrekt dolog, ötlet? Valahogy nem lehetne mondjuk a jegelést is konkrét személyhez kötni? Később az értékelésnél úgy is szerepel a vevő.

Új hozzászólás Aktív témák