Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz DeFranco #10750 üzenetére

    Elolvastam: köszönöm a linket!:R Az ellenérvekkel értek egyet, mivel én
    is ugyanerre használom a bal oldali sávot: friss témákba beleolvasgatni... Így
    jutok el a cikkekhez is (több portál cikkeihez!), a hozzászólásokon keresztül.

    Ez a lehetőség az új módival megszűnik. Az így leszűrt témák szinte "halott"
    fórumot mutatnak, amiben látszólag nagyságrendekkel kevesebb téma pörög.

    A többit már leírtátok.:K Igazából az új módszer mellett csak az az érv szólt,
    hogy kisebb adatbázis-terhelés. Meg hogy sokakat inkább az a téma érdekel
    a továbbiakban, amelyhez a topik tartozik, amiben benne van. Pedig ez tökre
    nincs így. Csak egy példa: vízhűtés topik. Konkrétan az érdekel, azt olvasom,
    és marhára nem kell mondjuk mellette a léghűtés topiknak fent lennie... (Nem
    szakbarbárságból, csak ez egy jó példa.) Vagy egy konkrét játék topikja, ami
    épp a kedvencem - azzal játszom, annak a topikját olvasom -: a többi játékról
    szóló témák ilyenkor nem érdekelnek. De ha feljönne(!) egy friss hír/cikk/teszt
    topikja, nagy valószínűséggel elolvasnám a tartalmat. (Persze a címéből és a
    hozzászólásokból már lesz az embernek egy prekoncepciója, hogy érdekli-e.)

    A másik meg, hogy ha valami pörög, az fent is marad.:K Tehát ha egy darabig
    nem is kattintok rá (mert nem tűnik túl érdekesnek), akkor előbb utóbb felkelti
    az érdeklődést az, hogy vajon miért érdekel ennyi embert, hogy folyamatosan
    kommentelik... Magyarán eddig a hírt/cikket/tesztet gyakorlatilag reklámozták
    a hozzászólók a többi fórumtag felé, hogy íme: érdekesség! Vagy trollmágnes.

    Szerk: most pl. a "PROHARDVER! interaktív"-ból szemezget a bal oldali sáv.
    Magyarán addig, amíg innen explicit el nem megyek (címlap, vagy egy újabb
    kattintás a fórum kezdőoldalára), addig fogalmam sincs, mi megy az oldalon.
    Az a három hír, ami a bal felső sarokban van, kevesebb, mint ami eddig feljött
    a hozzászólásokból. (Miközben persze azok a fenti linkek eddig is ott voltak.)

    [ Szerkesztve ]

  • sztanozs

    veterán

    válasz DeFranco #10750 üzenetére

    Köszi a linket, meg a kommenteket - már látom, mi a változás.
    Nekem mondjuk az a gondom vele, hogy csak a logout nézetet tudom használni a céges policy miatt:
    - Ph ki van tiltva
    - GP ki van tiltva
    - 3rd party cookie-k ki vannak tiltva (cross-site authentikáció nem működik), ha átmegyek a logout fórumról pl az ITcafe nézetre, akkor újra kell authentikálni a fórumban...
    - Blogout fórumlinkek automatikusan átváltanak logout site-ra, mert a többi site-on nincs Blog-nézet.

    Így eddig szuper volt, hogy láttam a többi fórum "pörgését" is - ez most már nincs... :(

    [ Szerkesztve ]

    JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

Új hozzászólás Aktív témák