Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #45185024

    törölt tag

    válasz Cifu #49 üzenetére

    Inkább itt beszélgessünk nem akarom SCR3AMN00B helyzetét ottt rontani a jogi vita is csak azért pattant ki mert most Ő csinál valamit és miért kezdik őt szekálni azzal hogy milyen licenszei vannak.
    Hát szabadidejében tesz valamit, azt nem tudom kap e pénzt érte hogy logouton naplót jelentet meg de ha kap is biztos nem annyit amennyi ideje benne fekszik, ergó megint az van molesztálva az országba aki kreatív és tenne valamit. Emiatt mondtam csak el a licenszekről a véleményem.
    Amúgy én hangmérnökösködöm rossz szó hangszerkesztősködöm egy vezető magyar oktató portálon, német meg angol rádiójátékokat csinálok nekik,
    egy egyszerű Auda city-vel, ami full ingyenes, Bátran forduljatok hozzám hangos problémákkal :) A legtöbb hangot le lehet tölteni full ingyenesen a FREESound-ról.
    De olyan szinten hogy ha Te New Yorkban akarsz egy rádiójátékot akkor letöltök a wall streetről utcazajt ettől autentikusabb már nehezen lehetne valami.
    Zenék : Vannak fent neten ingyenesek is , de ezekre már jobban vigyázni kell! de van sőt olcsó kis jogdíjas oldalak is vannak, pár kezdő Joutubber követi el azt a hibát hogy a videójában zene is van és jogdíjak miatt veszedelmesen tiltás van érte...
    Ami drága az ha anyanyelvi szinkronszinészekkel dolgoztatsz, mondok játékban példát
    Firewatch A hátán elviszi a két szinkron színész.
    Dont starve be az alapot az adja meg hogy a kis srác hangja egy trombita, vagy a régi első diabló amiben egy gitárpengetés elvitte az egész játék hangulatát. Ne becsüljétek alá a játékokban a hangok erejét.
    Az amit mondasz hogy nem lehet zenejogdíjakból megélni, az lehet de alkalmazkodni kell, ha koreából egy gandam sztájl be tud törni világ viszonylatba az azért jelzi hogy a Youtube lehetőség is bárki ha kitalál egy olyan őrültséget amire a világ ráharap a semmiből lehetsz sztár, nem olyan értékrendi sztár, de sztár.
    Mi is a céggel előre fele menekülünk mert tudjuk hogy ugyis mindent letorrenteznek , azért kellenek újabb és újabb anyagok. Amúgy csak kiváncsiságból vannak ezek a youtubberek mennyit fizet a Youtube 10 000 megnézésért? Csonti egy RUST játszással csinál annyit és csak játszott fél órát.

    A filmeknél meg a játékoknál is kellene modell váltás, a Netflix már valami hasonló de még mindig félúton.
    A játékoknál bejött az epizódos modell, A Rustot nem adják ki 2 éve mert fejik a fejlesztéssel a steam csapot.
    Én amin gondolkozom egy olyan játék mint a Fallout2 csak 6szög hexagon világban és hatalmas térképekkel.
    Amit tud folyamatosan fejleszteni, a mai motrok már olyanok hogy egy hatalmas térképet fel tudsz építeni mégis minden nyomi körökre osztott játék kis mini térképeken nyomorog vannak már jó próbálkozások mint a Legend of Grimlock 2 de még mindig iszonyat lassúak fel kellene pörgetni automatizált eseményekkel és egy uj múfajt hozhatnál létre.
    Mindenkinek vannak ilyen ötletei tudom, csak nem jut el a megvalósításig, de remélem egy kettőnek sikerül...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák