Új hozzászólás Aktív témák

  • Nowhereman

    őstag

    válasz #65675776 #588 üzenetére

    Hja, olcsóbb. Amiatt olcsóbban teszik fel az égre a műholdakat a ruszkik az egyszerfelhasználatoss rakétákkal, mint a jenkik shuttle-lel.

    Be tudnád neked linkelni, hogy mikor állítottam, hogy a burán valagán is ott tündökölt egy főhajómü? Ha nem akkor zárjuk a vitát.

    A sturmtiger az amit a linken linken találtál. És abban egy natúr mozsár volt, amiből rakétahajtású lövedéket is ki lehetet lőni. Nem pedig rakétavető! Ha legalább elovasnád a saját linkedet! A rakétavetőből a rakéta rakétahajtásban mászik ki, az ágyúból kilőtt rakétalővedéket pedig az ágyúcső elhagyása után gyorsitja tovább a rakéta.

    A gerely mióta nem hajítófegyver? Ha a halmazelméletben nem vagy othon segítek: missile eleme hajitófegyver eleme gerely.

    Nem a titkosság miatt sorolták be oda, hanem mert náluk nem a felhasználás célja, hanem a repülési tulajdonságok alapján osztályoznak/ami a töbcélúság miatt lassan már nem is feltétlen hülyeség/. Mi meg mint a németektől átvettük - a felhasználás szerint. A magas sorszám pedig épp a felhasználás miatt van, gondolj a többi F1xx-re.

    ''Deep space is generally much more empty than any artificial vacuum that we can create.''
    Én a világür vákuumát mondtam, és nem az állítottam hogy a világürben tőkéletes vákuum van!
    Olyan még a fejedben sincs! Tényleg szükséged lenne a szövegértés gyakorlásra.
    ;]

    A száguldó vonat elé sem érdemes állni, mégsem számit technikailag lehetetlennek a vonat készítése. És azt hiszem, a technikai megvalósításáról volt szó, nem pedig azon macsóskodtunk, ki mit bir ki.

    A mértékegységet meg majdnem eltalálni? Ott virit a kaják csomagolásának seggén a cal és J, a villanyszámlán a kWh. Ez hogy nem ugrott be? Nem a mágneses permeabilitásnak a mértékegységét kellet volna eltálni...
    Ha már ilyen szórakozott vagy, akkor legalább ne kapszkodj a helysírási hibákba.

    Utánam a kondenzcsik!

Új hozzászólás Aktív témák