Új hozzászólás Aktív témák

  • Thyb

    senior tag

    válasz faster #462 üzenetére

    ez nem vicc amit irtam, ''sajna '' volt alkalmam lent élni, és rendszeresen néztem horvát, magyar és szerb adókat is. Le lehetett szűrni, hogy mi az igazság. Ezt az ökrös toborzást lehozta a TV, hogy megmutassák, milyen erős az összefogás délszerbiában ahol az irreguláris seregek támogatják a helyi mezőgazdaságot, csak arról nem szólt a fáma, hogy az ökör és a traktor is ugy lesz eléárhető, ha lop magának egyet.
    Nem tudom ki emlékszik még Arkánra? Belgrádi maffiózó aki eredetileg cukrász volt, csak elkezdett drogban miegymásban utazni. Amikor elindult a horvát háboru, akkor feljött a sógorához aki a környékünkön egy kis faluban élt- később Ő akarta megvenni a szegedi foci csapatot-, és kért tőle 800.000 márkát. Elég kamatostól fizette vissza lopott mezőgazdasági gépekben, butorokban -ezeh lesz majd egy storim- , kamionokban, autókban stb. Jerkovics -a sógor- 2 év alatt egyteljes benzinkúthálózatot üzemeltetett szerbiában az olaj embargó ideje alatt. Sehol sem lehetett venni kivéve nála.

    most mennem kell folyt köv......

    Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

Új hozzászólás Aktív témák