Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz yash #513 üzenetére

    Drukkolok! V

    Ezt a céget,ismeri valaki a kinti ismerőseid közül?

    Ja,Yash,jelentem vettem egy használt SE K200-at,végre egy normális tellában tudom használni az ex-simedet.Telefonszámokat,smt,mindent töröltem végre,ahogy kérted :R

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz yash #513 üzenetére

    amugy tok erdekes az hogy tenyleg baromi kedvesek az irek, de ha melorol van szo akkor ez elegge megvaltozik.. normalis melot nagyon nehez kapni, igy leginkabb az alja marad.. ott viszont ha tehetik kihajtjak beloled a sz@rt is. elegge leonszio stilusban. ha levegot veszel mar egybol megy a lazy bastard duma. persze ok ezeket a munkakat nem csinaljak meg. arra vagyunk mi itt:DDD

    aztan hogy kinek meddig felel meg ez az valtozo.. aki meg elcsip egy normalis allast az nem kivankozik altalaban haza annyira.

    ja megegy erdekes tapasztalat. eleg furcsa szamomra hogy egyik uzletben akar a otodeert is megkapod ugyanazt a termeket mint a masikban. leginkabb elelmiszerrol beszelek. azert valamilyen kiegyenlito hatasnak kellene jonni keresleti oldalrol, mert szerintem ez nonsense. akar a hust, akar a kenyeret, krumplit, banant, tojast nezem.. sorolhatnam. azert otthon nincs olyan hogy ha valahol x termek 1000 akkor a masikban siman kirakjak 5000ert. meg 1500ert se nagyon vinnek el.
    szal nem tudom hogy miert, mert minosegben nincs igazabol kulonbseg. plane nem ekkora. sot gyakran az olcsobb jobb minosegu

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák