Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JoinR

    senior tag

    válasz knbs #980 üzenetére

    Ha érzékeny vagy a grafikára, meg szereted a csili-vilit, akkor nem neked való. De akkor a végleges verzió se lesz az, hiszen a 2k felbontás se jelent majd megváltást, egy monitor élességével nem lehet majd összehasonlítani.
    Nem tudom mitől ne lenne alkalmas "komolyabb" rajongóknak (mondja ezt a whiner Darin a kb. 2500-as iR-jével? :DDD - no offense a lassabbaknak, de ezek a tesztelők, mint Darin szeretik magukat annyira mindenttudónak beállítani, és azt mondja hogy nem indulna vele egy hardcore versenyen...hát 3 monitorral se indulhatna egy hardcore versenyen, mert nincs meg a tempója hozzá...ez kb. olyan mint az 1500-as iR-gel készült, top split-nél sok mp-cel lassabb mesteremberek által megosztott setup-ok..le se szabad tölteni), nálam hibátlanul működik...nem hallottam még olyanról, aki visszaváltott volna 3 monitorra, én gyakorlatilag az 1. kipróbálás után szereltem le a monitorokat, és sose fogom őket visszarakni. Ha új monitorokról van szó, árban se versenyképesek, nem beszélve a helyigényről vagy fogyasztásról (ha optimálják majd még jobban, a hardverigény se lesz annyival durvább idővel). És akkor a monitorok még mindig csak 60Hz-en mennek, ami egy "komoly" rajongónak tényleg a komolytalan kategória.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák