Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .-Szenti-.

    csendes tag

    válasz animatrix11 #1 üzenetére

    Sziasztok!
    Az elmúlt pár évben napi 3 doboz mentolos marbit szívtam. Egy milánói kiruccanás alkalmával találkoztam először az IQOS-al, megvettem 70€-ért vettem bele heetset és a harmadik próbálkozás után bedobtam a táskámba, hogy iszonyat rossz..
    A párom már akkor is gyűlölte a cigi szagát rajtam (őszintén okádék szagom volt a cigitől...) eszembe jutott, hogy van egy ilyenem és megpróbálom újra. Vettem enyhén mentolost (2019.11. Hó végén 1300Ft-ért) és megvolt a mellék íz, szerencsétlenkedés vezetés közben, de pozitív volt a benyomás. (Vagy a cigi és ennek a szaga vagy a párom nyugalma) eltelt 3nap és vidéken autóztam. Megálltam egy dohányboltnál, hogy vegyek heetset, nem volt. Semmi gond, kérek a jól bevált marbiból 3dobozzal... az első dobozt kinyitottam és rágyújtottam, rossz volt az íze, a szagától hányingerem lett... Eltelt 30perc, kinyitottam a másik dobozt hátha csak régi volt vagy nedves volt a dohány... nem... ennyire rossz íze volt az elmúlt években is csak nem tűnt fel...
    1hete nem dohányzok az IQOS helyettesíti és abszolút nem büdös a kezem, ruháim... érdemes kipróbálni ha az ember leszeretne szokni vagy csökkenteni a mennyiséget. Én 2.4P-t használok.
    Remélem tudtam segíteni! :)

Új hozzászólás Aktív témák