Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibee86

    veterán

    válasz SztiviVander #731 üzenetére

    Nekem 11 hónapot bírt ki a 3.0-ás hevítőm mire az akku teljesen megadta magát (napi 20-25 szál).Mikor cserélték és az első szálat elszívtam az újjal akkor tűnt fel igazán, hogy már régen cserélni kellett volna, annyira hamar kikapcsolt korábban a régi. Addig viszont minden nap tisztítva volt ecettel. A jelenlegi is lassan fél éves, és még nem ment tönkre 2x. Nyilván az ember nem belemártja és áztatja benne, kétszer végighúzom rajta erősebben a fültisztítót vagy az ugyanolyat mint a gyári (pengevédő nem árt) és olyan mint újkorában. Nekem nem volt sok kémia órám max alsóban, de az ecet után jön az alkohol, valamennyire csak semlegesíti, vagy nem. :D
    Passzolom mennyi lehet a gyári pálca hozzá, annyit használtam amennyi a dobozban volt gyárilag, de még újkorában is alig lehetett vele kitisztítani rendesen. Mondjuk legyen ~200ft/10db. Ha naponta tisztítja az ember és nagyon jó fej leszek két darabbal megoldja, akkor bőven kijön a matek.
    Csak alkohollal is megoldható, csak szenvedősebb, sokat kell kapargatni a pengéről a maradékot.

Új hozzászólás Aktív témák