Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szellem.

    nagyúr

    válasz nylontacsko #335 üzenetére

    Én egy hete szívom, de nekem is még szoknom kell. Kipróbáltam az Ambert, az gyenge. Most Türkizt szívok, az jó, de továbbra is nekem az a bajom, hogy hiànyzik az a tömény füst amikor letüdőzöm. Túl könnyű a füst (pàra) amit leszívok. Anno én elektromos cigiben a Greensmoke-ot szívtam és az full cigi hatású volt, csak sajnos egész nap a pofàmba lógott. Szóval lehetne töményebb a pàra amit leszívunk. Amúgy nem fulladok végre ha lépcsőzöm illetve sportolok és nem vagyok büdös.

  • iceQ!

    addikt

    válasz nylontacsko #335 üzenetére

    Én 15 évig nyomtam ez előtt, egyik napról a másikra álltam át. Én úgy hívom az IQOS-t: "A foglalkozós cigi" :D

    Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

  • domerator

    veterán

    válasz nylontacsko #335 üzenetére

    Őszintén szólva tulajdonképpen elég ez a "cigizésmennyiség", most már vagy másfél napja csak ezt szívom és be kell vallanom, érzem, hogy elég egy szál, különösen a mentolosból az intenzív íz miatt. Néha csak az agyam kíván további cigizést.
    Próbáltam egy szálat kétszer elszívni, (keresztben visszadugni), a mentolosból még csak-csak ki lehet préselni egy kb. fél szálnyit, de a sima amber sajna már szinte semmi élményt nem nyújt.
    Valahogy nálam olyan hatása van az iqosnak, hogy mintha azt a kényszert csökkentené, amit az erős dohányos érez: minél hamarabb ismét rágyújtani az első adandó alkalommal. Ez nálam másfél napja jelentősen lecsökkent és ez nagyon jó.
    Az erős köhögésem (ami az elmúlt 1-2 hónapban szinte állandó lett) szinte nullára redukálódott másfél nap alatt. Az utóbbi pár hónapban kevés kivétellel töltött slim fehér Pall Mall-t szívtam, átlag 20 szál körül (mondjuk 15-30 között). Az iqos egyébként ebből a szempontból magáért beszél: hófehér marad a heets szűrője.
    Nagyon élvezem az egész folyamat tisztaságát, se hamu, se füstszag, se kosz, a csikk is sokkal kulturáltabb, bagózás után bátrabban lépek vissza a lakásba a páromhoz :DDD

    Már csak találni kellene valami alternatív forrást a heetsre, ami picivel zsebbarátabb (a töltött cigi kb. 500ft-ra jött ki naponta), de azt gondolom nem itt fogom keresgélni ;]

    Úgy gondolom nem fogok élni a 14 napos visszaadással, szerintem egyelőre megtaláltam a számomra ideális megoldást.

    Ja... és van mód a heets szakaszos elszívására: mivel a 3-as akkor is tölti a hevítőt, ha nyitva a töltő, így ha kikapcsolom a hevítőt 3-4 slukk után, újra tudom tölteni úgy, hogy benne marad a heets, maximum sűrűbben kell majd takarítani... de ez egyelőre csak elmélet, mivel még nem volt ilyen szitu és amúgy meg annyira kellemes a dohányzás az iqossal, hogy egyelőre nem tudtam abbahagyni egy szálat se.

    Az egész körítés, amit az iqos köré épített a Philip Morris, professzionális, kezdve a termék minőségével (csomagolás tiszta Apple), a kiegészítők, a vevőszolgálat, garanciák, stb. Ez Apple vagy Nespresso kategória, ez nem egyszerű dohányzás, ezzel a PM olyan újat alkotott, mint anno Steve Jobs az iPhone-nal.

    Remélem, hogy nem derül majd ki a heetsről, hogy potenciálisan veszélyes anyagokat tartalmaz, mindenesetre sokkal több bizodalmam van benne, mint bármilyen liquid ecigiben.

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Új hozzászólás Aktív témák