Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ittakary

    nagyúr

    válasz -secret- #80019 üzenetére

    Ezt kétféleképpen lehet megközelíteni, ha nézzük az árát, és ha nem.

    Ha anyagiaktól mentesen nézzük, akkor azt mondom: jól néz ki nagyon a nagy kijelző, dizájnra nincs panaszom. Nem forradalmi (Verge reviewban is ezt hiányolja a csávó, hogy ez csak egy nagy iPhone, és nem sokkal több). Én a Plus-t választanám, mert mostanában nagyon beleestem ezekbe a batár telefonokba. Imádom a nagy kijelzőket (26"-os monitorom volt már, most 1 hónapja vettem egy 50"os TV-t) szóval valahogy ez az 5,5" nekem eléggé begyere :D Ficsörök is jók. 240FPS nekem nagyon bejön, az iPhone retina kijelzők mindig is bajnokok voltak, imádtam a minőségét. Tárhelynek 64GB nekem kellene (igazából 32, de ugye azt kilőtték).

    Viszont, ha nézzük a pénzt (magyarul reálisan nézve), akkor az árcímkét nézve, főleg a magyar árakra gondolok, a "miafasz" érzés van bennem. _Negyedmisit_, még mindig - i5 megjelenésekor mondtam ezt először - nem fogok telefonra költeni, mert egyszerűen ez nem az én árkategóriám... TMobilos hűséges dolog természetesen opció lenne, de mivel flottás vagyok, és pisi-pénzért beszélek, ezt biztos nem adnám fel. Az meg a másik, hogy le lennék kötelezve legalább két évre egy telefon mellett. Márpedig az iPhone pont az a telefon volt az életemben, amit meguntam, mint BLACK kolléga az 5S-t. Jó-jó cucc, de uncsiiii..

    Az a telefon amire pályázok 2,5x kevesebbe kerül, és ~ ugyanannyit tud. OnePlus One :) Most ez van tervbe véve. Remélem még idén, de az is lehet csak '15 Q1ben, de meg lesz vásárolva! kb 3 éve nem volt INSTANT GET érzésem telefonért, de most nagyon az van :D Elképesztő, hogy 100k körül kézhez lehet kapni :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák