Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icecave

    nagyúr

    válasz Zjunior #78358 üzenetére

    Mint írtam semmi extra. Érdekes, hogy ahányszor ezt leírom, mindenki arra gondol, hogy az androidos emberek minden appnak másik betűszínt, meg betűtípust állítanak, plusz egész nap skineket, ikon pakkokat, launchereket, widgeteket b*szkurálnak. Szó sincs erről. 1-2 widget, ami számomra fontos, hogy lássam (pl. pár valuta, időjárás előrejelzés pár napra előre, plusz mobilnet adatforgalom) és ne kelljen külön belépkedni az alkalmazásba ezek miatt, valamint amit írtam valamelyik nap, hogy pl,ha nem teszik egy ikon, simán lecserélem, meg hasonlók. Ezek 95%-át elég volt egyszer belőnöm, azóta így használom, maximum az új dolgok azok, amiknél megint kicsit konfigolok. A lényeg, hogy ezt megtehetem, ha akarom és nincs az, itt van, használd, ha meg nem tetszik, lehet elballagni. Persze, ez nagyon nagy rétegnek nem gond, szerintem az androidos tulajok nagyon nagy %-a sem állít semmit, ha lehet, ha nem, úgy használja, ahogy kapta. Pl. inkább belépked 5 menü mélyen egy beállításhoz, vagy bármihez, minthogy egy mozdulattal csinálna neki egy parancsikont, ami egyből odavisz. Ez csak egy példa, ami eszembe jutott. Mondhatnék még sokmindent.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák