Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vadászcsiga

    félisten

    válasz manchester85 #59005 üzenetére

    Dehogyis, én nem gondolom ezt ilyen szigorúan. Kozmopolita vagyok, megismerem a különböző rendszereket, egyelőre ezt a kettőt, de ha a wp utoléri őket lehet hogy egyszer olyan telóm is lesz. Örültem a BB10-nek is, ha tetszett volna azt veszek. Egyelőre ez a G2 minden igényemet kielégíti, én elsősorban készülék, és nem rendszer alapján döntők, pl az N5 nem mozgatott meg, nem érdekel a pure android.
    Nem kotelezem el magam egyik iránt sem, még az is lehet hogy 2 év múlva megint szifonom lesz.

    A készülék van értem, nem fordítva, most is. Van egy ingyenes AppLock nevű alkalmazás, ma reggel olvastam az droid alkalmazások topikjában, a jegyzeteim a Google Keepben vannak, egy bajom volt vele hogy nincs jelkoddal védve (iOS jegyzetekkel is ez volt a gondom), ezzel a cuccal egy mozdulattal meg is oldódott a problem.

    [ Szerkesztve ]

  • icecave

    nagyúr

    válasz manchester85 #59005 üzenetére

    Én is válaszolok...

    Én lepődtem meg a legjobban magamon, mert ti pontosan tudjátok, mekkora megrögzött iOs rajongó voltam.
    Aztán jött egy kis váltás ugye a G2 személyében. Nem gondoltam volna, hogy az android ennyit fejlődött, egyszerűen teljesen be tudtam úgy konfigolni mindent, ahogy akartam mindig is. Persze, az időt rá kell szánni, és megértem,ha valakinek ez inkább teher, mint áldás, én viszont titokban mindig is szerettem bütykölni/állítgatni dolgokat, addig, amíg azok nekem meg nem felelnek teljes mértékben. Az is igaz, hogy ezek nélkül lazán elvoltam, de most már, hogy tudom, mit hagytam ki eddig, már másképp gondolom.
    Asszony pl. aki nem szeret tökölődni, még akkor sem,ha egyszer kell rászánni az időt,hogy mindent a saját igényeire formáljon, biztosan hülyét kapna az androidtól, én azonban kifejezetten örülök, hogy errefelé eveztem. gondolom, ebben az is sokat segített, hogy egyből egy "renderfarmot" vettem (G2), biztosan más véleményem volna, ha egy sokkal gyengébb hardverrel párosítva kapom ugyanezt.

Új hozzászólás Aktív témák