Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    Hát...Ez a térerő probléma, eléggé elbizonytalanít. :F Mi van ha kifogok én is egy gyengébb példányt? A hívásokra, üzenetekre nagyon érzékeny vagyok, mert ha nem tudnak elérni, akár pénzt is bukhatok. :U
    Szóval most már tényleg nem tudom mitévő legyek az I4-et illetően. :U Ahhoz túl drága, hogy egyszer lehet vele telefonálni egyszer nem. :F Mint írtam Bumpert nem akarok. :(
    Ha alapból tok nélkül nem tudom használni, akkor inkább nem veszem meg. Mert akkor veszek inkább egy N8-at, azzal legalább lehet telefonálni még ha nem is nyújt akkora júzer ikszpérienszt. Ha nem jönne be, 100k környékén ezt is el tudom adni, és a megmaradt 40k-val együtt 140k lenne az okostelóra fordítható összeg. Ha az iPhone-t adnám el akkor se maradna sokkal több mint 140k. Viszont ha bejön az N8 akkor megúsztam 40k-ból.
    Még mindig az iPhone 4 mellett vagyok, de ha a telefonálás rovására megy akkor biztos nem fogom aranyárban megvenni. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák