Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz Csabee. #15494 üzenetére

    Yourtube az ingyenes? :) Csak mert nekem iwoopie van, de a legtöbb számot betölteni sem tudja (viszont ingyenes) :)
    A térképet énis nézegettem, letöltsem-e...

    Akkor én is ajánlanék pár dolgot. Játékot eddig a 0,79 eurósok közül vettem csak, de:
    - Medieval : szerintem nagyon jó kis nyilazós játék, egész sokat el lehet vele ökörködni, munkahelyi budigémnek tökéletes :))
    - Moron test: az értékelései vegyesek, de szerintem óriási, ahogy az egyszerű kérdésekkel be tud szivatni a program, tegnap bnőmnek volt egy 2 órás elfoglaltsága :DD
    - Bailout wars: nálam ez az első, a bankárverő program, sokadszorra játszva kezdek rájönni egy csomó dologra, egy tesztben is ajánlották, én is csak ajánlani tudom :)

    Ingyenes:
    - Sentinel: megjelent a második rész, tower defense játék, így az első rész ingyenessé vált (bár azt írták, csak 10 napig, szóval érdemes sietni), elég jó móka, főleg ingyen...
    - Paper toss: az ember nem is hinné, hogy ekkora baromságokkal is mennyi időt el lehet tolni :D Ingyenes szintén, a papírgalacsint kell bedobni a kukába, közben nehezítésként fúj egy ventillátor :D
    - Catcha mouse: ez mekkora egy csaló program :) De egész jó szórakozás, mondjuk egy órára, elsőre, ujrajátszani már annyira nem érdekes

Aktív témák