Keresés

Aktív témák

  • trobi28

    addikt

    válasz rolcsibácsi #668 üzenetére

    Nem hiszem hogy az utángyártott kábel a ludas,nekem ez a 4-dik iPhone-om,mindegyiket utángyártott kábellel használtam de egyiknek sem lett semmi ilyen baja sőt a dokkolom is 1200 ft-os "gyári" :DD és az is frankó. :K

    Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

  • Mr.Grincs

    veterán

    válasz rolcsibácsi #668 üzenetére

    Holnap vissza is viszem.
    Történt változás az ügyben: Annyi történt hogy felfrissítettem a telefont a kínai kábelről, az itunes látja de a nem tölt?? :F SE töltőről se géről se a kocsiból, sehogy.Felkiáltó jelet ir ki a telefon egyből, és hogy ezzel az eszközzel nem lehetséges a töltés mert nem kompatibilis, és ugyanezt irja a gyári iphone kábelre, a másik iphone kábelt elfogadja a töltőről, de ugyanazt a kábelt gépről már nem mert szintén kompatibilitás problémát ír ki.

    A gagyi 3 forintos kínai kábel és az összes többi kábel amit végigpróbáltam elsőre hibátlanul működik, a hugom iphone 3gs ével.

    Szóval nemtudom mi a retek van. De ez már a 2. iphoneom ami van nekem már ha szerencsém van ad a T egy újat, remélem legalábbis.

    Nah meg még olyan kérdésem van, hogy itt magyarországon, hogy működik az a dolog hogy ha por került a kijelző alá akkor adnak egy újat? mert nekem is haverom mondta, hogy külföldön az apple boltokban így megy, mert ez valami gyártás hiba vagy akármi.
    Mert por is van a kijelző alatt. Nah meg a szokásos térerőprobléma ismét jelentkezett amiért tavaly kaptam egy új 3gs-t.......Ismételten ledobálja és nagyon nehezen talál hálózatot..

    Amikor tavaly kaptam az új iphone-t gariba akkor azt mondták, hogy azért cserélték mert németországban van legközelebb hivatalos iphone szervíz, mert ugye gány keleti gsm boltos nem javíthatja, vagy ilyen habizti iphone szervízek. Jelenleg is ott van szervíz vagy azóta változott a helyzet és itthon is lett valami bót vagy akármi ami hivatalosan meg tudja javítani, ha ilyen baja van hogy töltő vagy térerőprobléma???

    Esetleg valaki kapott új telefont a T-mobiltól mostanság gariban?

     /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

Aktív témák