Aktív témák

  • DanielK

    addikt

    Hát gyrekek én majdnem összef**tam magam. Reggel gondoltam (miután már nem tudtam aludni, vajon miért?! :DD ) aktiválom a készüléket és frissítem is. Frissítés közben 1603 error és nem fejezi be, csak a harapott alma jelet látom. :W F*sz* már féltéglásítom is?! :O :W :W Aztán olvasom egy fórumon, hogy a Home+Power gomb egy recoveryt hoz elő. És igen, azt!!! :R Ezután alaplapi usb-re csatlakozva ment a frissítés! Huhh...

    Nagyjából fél órája nyomkodom és már nagyon érzem, hogy megfertőzött az Apple érzés"! :DD :D Ez telefon! És működik és villámgyors és VAN felhasználói élménye! Besz*rás!
    Bocs, mindenkitől, de lenyűgöz a telefon. JB biztos nem teszem fel, mert nekem ilyen állapotban kell. Most 4.3.5 van rajta. És még alig próbáltam ki valamit rajta. Ja és ez alapján simán lehozta gmailből a kontaktokat és naptárat és persze a maileket! :C

    Tok van rajta (Maclove Sunrise grey - ez volt vodáéknál), már csak a fólián gondolkodom. Szerintetek kell rá???? Köszi előre is! :R

    R2D20208: Hát, elsőre ne JB-z. Mert lehet, hogy nem is kell majd. :DD Olyan, hú nem tudom. :DD Imádni fogod! :))

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák