Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchris78

    veterán

    válasz korcsillio #25135 üzenetére

    de komolyan azt nem ertem mit vartal? ez nem egy old timer klub vagy bor hogy minel regebbi annal jobb.. 7 ev baromi sok ido foleg hogy abban az idoben meg ugrasszeruen fejlodott a mobilvilag nem ugy mint az elmult 2-3 evben. es azert hulyeznek le mert az ios lenyege hogy relative sokaig van tamogatva de utana szivas - mert a fejlesztok NEM tamogatjak visszamenoleg a regi ios verziokat, mert frissiteni kell ez ios alapkoncepcio, nyilvan ezert tudtad gondolom jo olcson megvenni - a hasznalt arak jol visszaadjak azt hogy hany eve lehet hatra az adott tipusnak. emiatt nem kell a szoftverfejlesztoknek 2x megirniuk a programokat: ujra es regire.. Androidnal ugy szet van darabolodva az hogy a felhasznalok milyen verziokat hasznalnak hogy a fejlesztok inkabb nem hasznaljak ki az ujabb droid verzio adta lehetosegeket mert olyan sokan csak a regivel toljak, igy az uj programok futnak a regi verziokon is - nem akarnak felhasznalokat vesziteni.
    Szoval a yt hianya az hogy a google fejlesztette a szerver oldalat a yt-nak (ezert nem mukodik a regi kliens) de a kliens programot nem irta meg csak az uj ios-re. Mert a gyarto nyomja a frissitest..

    Sajat velemenyem hogy mielott megveszem kicsit korbejarom a dolgot ha mar ennyire ismeretlen az Apple vilag.. most vettem en is egy 2017-es ipad prot es 2 orat biztos eltoltottem a ficsorok elemzesevel hogy ne inkabb az ugyanannyiba kerulo ujabb nem pro-t vegyem e meg mert ujabb... valoszinu ez -1 ev az ios tamogatasban - ami mostmar mar apple oldalrol nem annyira hardveres / szakmai dontes mint inkabb uzleti - hany evig optimalizaljak az iost 1-2-3 GB RAMos gepekre, procikra etc.

Új hozzászólás Aktív témák