Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz #41133696 #19713 üzenetére

    Nos ez egy rendhagyó hozzászólás, mivel abban a házban ahol lakom jelenleg Invitel van, és ebből fakadóan, elsődlegesen inviteles vagyok, és másodlagosan telekomos, hiszen az a másik lakásunkban van.

    A mai nappal kibővítettük a telekomos előfizetésünket, egy olyannal, amely egy átmeneti időszakot követően, a Paletta utódjának is tekinthető, és a neve Magenta 1.

    Invitelesként nekem egy dolog miatt fontos, és ezt korábban említettem ez a TV GO szolgáltatás, mert így alkalmam van olyan adók nézésére is amelyek vagy nem részei még, vagy már nem részei az Invitel DVB-C-s kínálatának, esetleg külön csomagban vannak, és amelyeket tudok a táblagépemnek, a PC-mnek, vagy az okostelefonomnak köszönhetően bárhol bármikor nézni, de főleg itthon az Invitel ED3 szolgáltatását használva.

    84 adó van a Magenta 1-ben, de ebből jelenleg 46 nézhető a TV GO-n keresztül:

    LifeNetwork folyamatosan van itthon, annak ellenére is, hogy az Invitel kivette az Extra és a Családi csomagból is, ahogyan ezt korábban is írtam, de most már lesz Spektrum Home is, illetve ha nem ülök az LG tévém előtt akkor Paramount, és Fox, AMC, AXN, Cool stb is lesz :K

    (#19715) Metron5200: Igen, adnak minden bizonnyal multimédiás aljzatot (Tratec/ Technetix) stb, ha ilyet tesznek fel, akkor azt cserélheted is egyből, mert rosszabbul jársz vele, mint egy minőségi saját kettes osztó + HPF+ Villámvédelemmel. Amit adnak abban lenne túlfeszültségvédelem, ha földelnék, de az alvállalkozók, és szerelőik, ezt nem teszik meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák